המרפאה לכירורגיית שד

תחום כירורגיית השד הוא תחום ספציפי העוסק בטיפול בנשים אשר אובחנו אצלן גידולים סרטניים או טרום סרטניים בשד, מחלות שד שפירות או שהן נשאיות של גן ספציפי BRCA המשפיע על הסיכוי לחלות בסרטן השד.

בישראל חיות מעל 20 אלף נשים שאובחנו עם סרטן השד והן זקוקות לאבחון וטיפול של מומחה-על בתחום כירורגיית השד בד"כ בשילוב עם מומחים מתחומי רפואה נוספים – אונקולוגיה, רדיותרפיה, פלסטיקה ועוד. הנתונים הרשמיים מראים כי מדי שנה מתווספות למאגר זה כ- 5000 נשים.

בעשור האחרון עשה תחום כירורגיית השד קפיצת מדרגה של ממש המאפשר לא רק שינוי דרמטי באופן הטיפול בנשים המאובחנות, אלא גם ירידה משמעותית של התמותה מסרטן השד וביחד עם ההתקדמות המשמעותית בחקר הסרטן מתאפשר כיום לרופאים המומחים לתת מענה מיטבי יותר למגוון של תופעות הן מבחינת יעילות הטיפול, הריפוי והיכולת לאבחן מוקדם את הבעיה ועד שיפור ניכר והתקדמות טכנולוגית בתחום הניתוחים- ניתוחים משמרי פטמה או עור בשד, ניתוח כריתה ושחזור משולבים ועוד. אודות להתקדמות הרפואית והטכנולוגית בתחום ישנה מגמת ירידה מובהקת בתמותה מסרטן השד של כ- 2% בכל שנה וכ- 25% ירידה בתמותה מאז שנת 2005.


המרפאה לכירורגיית שד מבית 'נגה מדיקל'

מאגדת לתוכה מנתחים מובילים בתחומם, ניסיון רב שנים וקשרים מקצועיים, המאפשרים חשיפה לבדיקות וטיפולים המתקדמים ביותר בהתאמה אישית ואת טכנולוגיות הניתוח המתקדמות שבנמצא . אנו מציעים את המטרייה הכירורגית הרחבה המותאמת לכל אישה ע"פ צרכיה הרפואיים והאישיים כולל סיוע מתקדם במימון וליווי בסוגיות של ביטוח רפואי מול הגורמים המשלמים (קופות או ביטוחים). רופאי המרכז מצויים בהסכמים רחבים עם הקופות והביטוחים וכל אישה תוכל למצוא מענה לניתוח אצל המומחה המוביל בגישת הניתוח המתאימה לה. גישת שילוב המומחים שנהוגה לא פעם במרכז מבטיחה לך שבמידת הצורך, כחלק מתפיסתנו שאת צריכה לקבל מעטפת מיטבית, הניתוח שלך יתבצע ע"י שני מנתחים מובילים המשלימים בתחומי העיסוק שלהם.

התקשרי עכשיו למידע נוסף או לקביעת תור: 072-3728083


במסגרת המרפאה לכירורגיית שד ב'נגה מדיקל' ניתן מענה בנושאים הבאים-

• ייעוץ למניעת סרטן שד תורשתי באמצעות בדיקה גנטית לאיתור נשאות לגן BRCA.
• אבחון ומתן טיפול לנשים שאובחנו עם תהליך של גידול סרטני, טרום סרטני או חשד לממאירות בשד.
• ביצוע של ניתוחי כריתת שד (מלאה או חלקית להסרת הגידול ושוליו) בהתאם לצורך ולאבחנה הרפואיים. (mastectomy , lumpectomy). לעיתים מתעורר הצורך לבצע כריתה מלאה או חלקית של בלוטות הלימפה באזור בית השחי ובלוטת הזקיף.
• מעקב לאחר טיפולים במחלת הסרטן (ניתוחים, קרינה וכימותרפיה).
• שילוב של ניתוחים מתחום הפלסטיקה המשחזרת.

צוות המרפאה לכירורגיית שד ב'נגה מדיקל':

נגה מדיקל, מרכז מצוינות בכירורגיה גינקולוגית המאגד לתוכו מומחים מובילים בקשת רחבה של תחומי טיפול מעולם רפואת הנשים. את המרכז בנינו, רופאים, מטפלים ומנהלים מעולם הרפואה והבריאות מתוך ניסיון אישי ומקצועי שלנו ושל המטופלות שלנו ולאור הצורך בבית אחד הנותן מענה כולל לנשים הסובלות מבעיות מורכבות בגינקולוגיה. חרתנו על דגלנו מתן מענה שלם, מקיף ומקצועי ביותר לנשים בשלל גילאים. צוות המומחים של נגה מדיקל מורכב מרופאים מובילים בתחומי רפואת נשים, כולם מנהלי מחלקות ויחידות בבתי חולים מובילים בישראל המביאים עמם ידע וניסיון עשיר, ואת חזית קדמת הרפואה הגינקולוגית.
רופאי המרכז-


   ד"ר אביעד הופמן-
כירורג בכיר במחלקה לכירורגיה כללית במרכז הרפואי רמב"ם, אחראי על תחום ממאירויות חלל הצפק ומנהל מכון השד. ד"ר הופמן סיים לימודי רפואה בבית הספר לרפואה ע"ש ברוס רפפורט בטכניון, חיפה בשנת 2000. סטאג' והתמחות בכירורגיה כללית במרכז הרפואי ע"ש שיבא תל-השומר משולב בשנת התמחות בבית החולים "הר סיני" בניו יורק ושנת מחקר באוניברסיטת "קולומביה" שבניו יורק, ארה"ב. ד"ר הופמן סיים שלש שנות התמחות-על בכירורגיה אונקולוגית ב – MD Anderson Cancer Center שביוסטון, טקסס, ארה"ב – מרכז הסרטן הגדול בעולם. בתקופה זו התמקד בשני תחומים עיקרים: טיפול בגרורות בחלל הבטן ע"י כריתת הגרורות ומתן כימותרפיה תוך-ביטנית- ניתוח הייפק (HIPEC). טיפול בסרטן השד. עם שובו של ד"ר הופמן מארה"ב לבית החולים שיבא בתל השומר, עבד במשך כחמש שנים ככירורג בכיר בבית חולים תל-השומר והתמקד בטיפול בממאירויות חלל הצפק (הייפק) בטיפול בסרטן השד ובנשאיות BRCA. ד"ר הופמן מנתח בבתי החולים אסותא (חיפה) והרצליה מדיקל סנטר (HMC) ומנהל המרפאה לכירורגית שד ב'נגה מדיקל'. ד"ר הופמן פרסם מאמרים רפואיים בתחום התמחותו והציג את עבודותיו בכינוסים בינלאומיים.  
דר עדה רוזן  
ד"ר עדה רוזן-
כירורגית מומחית, מתמחה בגידולי שד, פרוקטולוגיה ורצפת האגן. מנתחת בבית חולים שיבא תל השומר ובבית חולים אסותא רמת החייל. דר' עדה רוזן מנהלת מרפאה גדולה המעניקה שירות למחלות השד, בעיות פרוקטולוגיות למינהן, בריחות צואה, עצירות וצניחת אברים.
 

את לא לבד
לרשות מטופלותינו עומד צוות האמון על סיוע וליווי במערך ההחזרים והביטוחים ומימון הניתוח
התקשרי עכשיו בכל שאלה 072-3728083